دیدارپرسنل سازمان آتش نشانی ملایر با امام جمعه محترم به مناسبت هفته ایمنی وآتش نشانی

پرسنل اداری سازمان آتش نشانی ملایر با اتفاق تنی چند از پرسنل عملیاتی به مناسبت روز ۷ مهر در دفتر حجت الاسلام والمسلمین “محمدعلی ارزنده” با ایشان ملاقاتی داشتند .

ایشان در این ملاقات خطاب به آتش نشانان گفتند : کار انبیاء این بوده که چه پیشگیری‌هایی انجام دهیم تا کار ما به آتش جهنم کشیده نشود و خودمان با دست خودمان به آتش کشیده نشویم، کلمات شعله، آتش و امثال آن به عناوین مختلف در قرآن آمده است، برای مثال کلمه «سعیر» به معنای آتش سوزان، «نار»، «جهنم» و «جحیم» از دسته کلماتی هستند که می‌خواهند به ما بگویند پیشگیری کنید تا گرفتار آتش جهنم نشوید، در آتش دنیا هم پیشگیری مهم‌تر از اقدامات عملیاتی و آتش‌نشانی است. کار شما کاری بسیار پسندیده است، ان‌شاءالله مأجور باشید، جهاد و فعالیت‌های ارزشمند شما مورد قبول خدای متعال باشد و باعث برکت زندگی شما و اولاد شما شود.

امام جمعه ملایر بیان کرد: آتش‌نشانی از آن دست مشاغلی است که شب و روز و جمعه و پنج‌شنبه ندارد، همیشه باید آماده باشید تا بتوانید خدمت خود را به مردم ارائه دهید.هر چقدر خلوص در کارتان باشد کارتان برکت بیشتری پیدا می‌کند.

در پایان محمودرضا ملکی مدیر عامل سازمان آتش نشانی ملایر با ارایه گزارش عملکرد سازمان از بیانات ایشان تشکر و قدردانی نمود.