آخرین مطالب سایت

اخبار حوادث

حریق در منزل مسکونی واقع در خیابان شهید چوبین

IMG_20180715_121604

در مورخه ۲۴ تیر ماه ۹۷ راس ساعت ۱۱/۵۹ دقیقه طی تماس تلفنی که به مرکز ۱۲۵ اعلام گردید مبنی بر آتش سوزی در منزل مسکونی واقع در خیابان شهید چوبین که به محض اطلاع یک دستگاه خودروی سنگین همراه اتش نشانان با تجهیزات کامل به محل اعلام شده حرکت به محض رسیدن با رعایت اصول ایمنی اقدام به اطفاء ... بیشتر بخوانید »

تصادف وبرخورد خودروی سواری پژو با تریلی در محور جاده ملایر -بروجرد

IMG_3281

در مورخه ۱۹ تیر ماه ۹۷ راس ساعت  ۱۰/۴۳ دقیقه صبح طی تماس تلفنی که به مرکز ۱۲۵ اعلام گردید مبنی بر تصادف خودروی پزو با تریلی در محور جاده ملایر بروجرد سه راهی روستای یونس که به محض اطلاع اکیپ عملیاتی وامدادگران  اتش نشانی با تجهیزات کامل به محل مورد نظر اعزام و به محض رسیدن با رعایت اصول ... بیشتر بخوانید »

حوادث مورخه ۹۷/۴/۱۰

DSC09114

در مورخه دهم  تیر ماه ۹۷ طی تماس تلفنی که از نقاط مختلف شهر و روستا به مرکز ۱۲۵ اعلام شد مبنی بر آتش سوزی ونیاز به امداد رسانی  در زمینه های مختلف که به محض اطلاع سریعا اتش نشانان با تجهیزات کامل هر کدام به تفکیک زیر اقدام به اطفاء حریق و امداد رسانی نمودند. ۱- حریق منزل مسکونی دو مورد ... بیشتر بخوانید »

حریق در فضای سبز و علفهای هرز در پشت تپه های دانشگاه ملی ملایر

764999

در مورخه ۹۷/۴/۷ راس ساعت ۲۰/۳۸ دقیقه شامگاه طی تماس تلفنی که از دانشگاه ملی ملایر به مرکز ۱۲۵ اعلام شد مبنی بر آتش سوزی در منابع طبیعی پشت دانشگاه که به محض اطلاع سریعا یک اکیپ از خودروی سنگین با آتش نشانان با تجهیزات کامل  به محل حریق اعزام که به محض رسیدن و مشاهده گسترش آتش با مرکز ۱۲۵ ... بیشتر بخوانید »

نشت گاز شهری و انفجار منزل مسکونی

image_2018_06_21-09_07_32_702_Gur

در مورخه ۳۱ خرداد ۹۷ راس ساعت ۴/۲۷ صبح طی تماس تلقنی که به مرکز ۱۲۵ اعلام شد مبنی بر انفجار و آتش سوزی منزل مسکونی که به محض اطلاع سریعا یک اکیپ خودرو با اتش نشانان با تجهیزات کامل به محل مورد نظر اعزام که به محض رسیدن ومشاهده حجم شعله و دود از طریق بی سیم تقاضای نیروی ... بیشتر بخوانید »

خارج نمودن فرد فوت شده در داخل پراید پس از سه روز به دلیل فساد جسد

image_2018_06_21-10_38_09_975_4jA

در مورخه ۳۰ خرداد ۹۷ راس ساعت    ۱۴/۴۶  طی تماس تلفنی که با مرکز ۱۲۵ حاصل شد مبنی بر کشف جسدی در داخل خودروی پراید در یکی از نقاط شهر که به محض اطلاع سریعا یک اکیپ امداد نجات از اتش نشانان  با تجهیزات کامل به محل اعلام شده حرکت و به محض رسیدن مشاهده شد که به دلیل ... بیشتر بخوانید »

حریق منزل مسکونی در آپارتمانی واقع در خیابان شهدا

IMAGE635024955935760403

در مورخه ۳۰ خرداد ۹۷ راس ساعت ۳/۴۰ دقیقه صبح طی تماس تلفنی که با مرکز ۱۲۵ حاصل شد مبنی بر آتش سوزی به آدرس فوق که به محض اطلاع سریعا دو اکیپ از خودرویهای عملیاتی همراه آتش نشانان به محل مورد نظر اعزام و به محض رسیدن با رعایت اصول ایمنی ابتداء اقدام به قطع برق وگاز منزل شدند ... بیشتر بخوانید »

بیلان هفتگی از تاریخ ۱۹ الی ۲۶ خرداد ۹۷

به اطلاع کلیه همشهریان عزیز می رساند که طی هفته گذشته توسط سازمان آتش نشانی ملایر چندین عملیات و امداد نجات از قبیل ۱-حریق منازل چهار مورد ۲-امداد ونجات از قبیل محبوس شدن افراد در آسانسور -گرفتن حیوانات موزی مثل مار و……………شش مورد ۳-واژگونی خودروهای مختلف درون شهری و برون شهری سه مورد ۴-اطفاء علفهای هرز درون شهری وبرون شهری پنج ... بیشتر بخوانید »

سقوط در تونل آسانسور ساختمان در حال ساخت

در مورخه ۲۰ خرداد ۹۷ راس ساعت ۱۰/۳۰ طی تماس تلفنی که با مرکز ۱۲۵ حاصل شد مبنی بر سقوط گارگر ساختمانی در حال کار به درون تونل اسانسور که به محض اطلاع سریعا یک دستگاه خودرو همراه امدادگران مربوطه به محل حادثه اعزام و به محض مشاهده با رعایت اصول ایمنی شروع به امداد رسانی ونجات فرد مصدوم از ... بیشتر بخوانید »

تصادف زنجیره ای سه خودرو در جاده روستای شریف آباد ملایر منجر به فوت

image_2018_06_07-12_55_16_045_uvz

در مورخه ۱۶ خرداد ۹۷ راس ساعت ۱۷/۴۵ طی تماس تلفنی که با مرکز ۱۲۵ حاصل شد مبنی بر تصادف سه خودروی خاور -پراید- پژو در جاده روستای شریف اباد ملایر که به محض اطلاع سریعا یک دستگاه خودروی سنگین امدادو نجات به همراه امدادگران به محل مورد نظر اعزام و به محض رسیدن با رعایت اصول ایمنی اقدام به امداد ... بیشتر بخوانید »