آخرین مطالب سایت

اخبار حوادث

واژگونی خودروی سمند در محور جاده ملایر -همدان ابتدای ازندریان

در مورخه بیست و یکم  مهر ۹۷ راس ساعت۱۴/۲۸ دقیقه طی تماس تلفنی که با سامانه ۱۲۵ گرفته شد مبنی بر واژگونی  خودروی سمند در محور جاده ملایر- همدات ابتدای شهر ازندریان که به محض اطلاع سریعا یک دستگاه خودروی سنگین امداد نجات همراه مامورین همراه با تجهیزات کامل به محل اعلام شده حرکت و به محض رسیدن با رعایت ... بیشتر بخوانید »

تخریب ساختمان وریزش آوار منجر به فوت در روستای نامیله

در مورخه پانزدهم مهر ماه ۹۷ راس ساعت ۱۶/۵۸ دقیقه بعداظهر طی تماس تلفنی که با مرکز  ۱۲۵ مبنی بر ریزش آوار بر سر شخصی در روستای نامیله ملایر اعلام گردید که به محض اطلاع سریعا یک دستگاه خودروی عملیاتی و یک دستگاه خودروی امداد و نجات به آدرس اعلام شده حرکت به محض رسیدن با رعایت اصول ایمنی با استفاده از بیل ... بیشتر بخوانید »

واژگونی مینی بوس منجر به فوت

image_2018_10_7-8_28_36_245_3Gs

در مورخه چهاردهم مهر ماه ۹۷ راس ساعت ۱۹/۴۴ دقیقه طی تماس تلفنی که به سامانه ۱۲۵ اعلام گردید مبنی بر واژگونی خودروی مینی بوس در محور جاده ملایر – سامن که به محض اطلاع سریعا یک دستگاه خودروی امداد نجات آتش نشانی همراه مامورین همراه  با تجهیزات کامل به آدرس فوق حرکت که به محض رسیدن با مشاهده اینکه ... بیشتر بخوانید »

تصادف خودروی سواری پراید با وانت در محور جاده ملایر – نهاوند

image_2018_06_07-12_55_16_045_uvz

در مورخه سوم مهر ماه ۹۷ راس ساعت ۱۶ بعداظهر طی تماس تلفنی توسط رهگذران در جاده مذکور به سا مانه ۱۲۵ اعلام گردید که تصادفی در جاده مذکور رخ داده است که به محض اطلاع سریعا یک دستگاه خودروی سنگین به همراه اتش نشانان با تجهیزات کامل به محل اعلام شده حرگت به محض رسیدن با رعایت اصول ایمنی ... بیشتر بخوانید »

گزارش هفتگی از مورخ ۲۳ شهریور لغایت ۳۰ شهریور

logo

در مورخه ذکر شده با لا هفته گذشته طی عملیاتهای مختلف و ماموریتهای واصله که توسط سازمان آتش نشانی  ملایر صورت گرفته به تعداد ۹۸ ماموریت  حریق و امداد نجات  بوده که در نقاط مختلف درون شهری و برون شهری صورت گرفته که به تفکیک در ذیل به انها اشاره خواهد شد . ۱-حریق منزل مسکونیچهار مورد. ۲-حریق باغ انگوری سه  مورد ... بیشتر بخوانید »

حریق در بازار ملایر

در مورخه چهاردهم  شهریور ماه ۹۷ راس ساعت ۱۱/۳۵ یوم جاری طی تماس تلفنی که توسط یکی از شهروندان به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی اعلام شد مبنی بر آتش سوزی در بازار ملایر که به محض اطلاع سریعا یک  دستگاه خودروی سنگین همراه آتش نشانان با تجهیزات کامل به محل اعلام شده اعزام و به محض رسیدن  مشاهده شد ... بیشتر بخوانید »

حریق در کارگاه تولید جعبه در کوچه کارخانه قند

logo

در مورخه دهم شهریور  ۹۷ راس ساعت ۱۳/۱۲دقیقه طی تماس تلفنی که با مرگز ۱۲۵ اعلام گردید مبنی بر رخ دادن حریقی در کارگاه تولید جعبه در کوچه کارخانه قند که به محض اطلاع سریعا یک دستگاه خودروی سنگین همراه آتش نشانان  با تجهیزات کامل به محل حریق حرکت به محض رسیدن با رعایت اصول ایمنی ابتدا به قطع برق ... بیشتر بخوانید »

غرق شدن شخصی در گودالی پر از آب در روستای امیر امراء

IMG_5682

در مورخه دوم شهریور ۹۷ راس ساعت ۱۲/۶ دقیقه ظهر طی تماس تلفنی که به مرکز سامانه ۱۲۵ اعلام گردید مبنی بر غرق شدن شخصی در گودال پر از آب به آدرس فوق در بخش سامن که به محض اطلاع سریعا دو اکیپ از امدادگران وتیم غواصی با تجهیزات کامل به محل مورد نظر اعزام که به محض رسیدن با ... بیشتر بخوانید »

انفجار کپسول پیک نیک

logo

در مورخه ۲۴ مرداد ۹۷ راس ساعت ۲۳/۴۷ دقیقه طی تماس تلفنی که توسط یکی از شهروندان به سامانه ۱۲۵ اعلام گردید مبنی بر آتش سوزی در منزل مسکونی واقع در ۱۶ متری شمس آباد که به محض دریافت خبر یک دستگاه خودروی سنگین به همراه آتش نشانان با تجهیزات کامل  به محل مورد نظر اعزام که به محض رسیدن ... بیشتر بخوانید »

اجرای رزمایش امنیت و آرامش ۲ سناریوی خروج قطار از ریل در راه آهن ملایر

IMG_5769

 ذر مورخه ۲۵ مرداد ۹۷ طی هماهنگی نیروی انتظامی و نیروهای خدمات رسان در سطح استان در راه اهن شهرستان ملایر به همکاری وحضور نیروهای امداد رسان سازمان اتش نشانی ملایرهلال احمر نیروهای ۱۱۵ اداره راه و ترابری و اداره برق و نیروهای خدمات شهری شهرداری ملایر و نیروهای سپاه ملایر که هر کدام به تفکیک وظیفه در قسمت های ... بیشتر بخوانید »