آخرین مطالب سایت

اخبار حوادث

حریق در بازار ملایر

در مورخه چهاردهم  شهریور ماه ۹۷ راس ساعت ۱۱/۳۵ یوم جاری طی تماس تلفنی که توسط یکی از شهروندان به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی اعلام شد مبنی بر آتش سوزی در بازار ملایر که به محض اطلاع سریعا یک  دستگاه خودروی سنگین همراه آتش نشانان با تجهیزات کامل به محل اعلام شده اعزام و به محض رسیدن  مشاهده شد ... بیشتر بخوانید »

حریق در کارگاه تولید جعبه در کوچه کارخانه قند

logo

در مورخه دهم شهریور  ۹۷ راس ساعت ۱۳/۱۲دقیقه طی تماس تلفنی که با مرگز ۱۲۵ اعلام گردید مبنی بر رخ دادن حریقی در کارگاه تولید جعبه در کوچه کارخانه قند که به محض اطلاع سریعا یک دستگاه خودروی سنگین همراه آتش نشانان  با تجهیزات کامل به محل حریق حرکت به محض رسیدن با رعایت اصول ایمنی ابتدا به قطع برق ... بیشتر بخوانید »

غرق شدن شخصی در گودالی پر از آب در روستای امیر امراء

IMG_5682

در مورخه دوم شهریور ۹۷ راس ساعت ۱۲/۶ دقیقه ظهر طی تماس تلفنی که به مرکز سامانه ۱۲۵ اعلام گردید مبنی بر غرق شدن شخصی در گودال پر از آب به آدرس فوق در بخش سامن که به محض اطلاع سریعا دو اکیپ از امدادگران وتیم غواصی با تجهیزات کامل به محل مورد نظر اعزام که به محض رسیدن با ... بیشتر بخوانید »

انفجار کپسول پیک نیک

logo

در مورخه ۲۴ مرداد ۹۷ راس ساعت ۲۳/۴۷ دقیقه طی تماس تلفنی که توسط یکی از شهروندان به سامانه ۱۲۵ اعلام گردید مبنی بر آتش سوزی در منزل مسکونی واقع در ۱۶ متری شمس آباد که به محض دریافت خبر یک دستگاه خودروی سنگین به همراه آتش نشانان با تجهیزات کامل  به محل مورد نظر اعزام که به محض رسیدن ... بیشتر بخوانید »

اجرای رزمایش امنیت و آرامش ۲ سناریوی خروج قطار از ریل در راه آهن ملایر

IMG_5769

 ذر مورخه ۲۵ مرداد ۹۷ طی هماهنگی نیروی انتظامی و نیروهای خدمات رسان در سطح استان در راه اهن شهرستان ملایر به همکاری وحضور نیروهای امداد رسان سازمان اتش نشانی ملایرهلال احمر نیروهای ۱۱۵ اداره راه و ترابری و اداره برق و نیروهای خدمات شهری شهرداری ملایر و نیروهای سپاه ملایر که هر کدام به تفکیک وظیفه در قسمت های ... بیشتر بخوانید »

برگزاری مرحله دوم آزمون ارزیابی امادگی جسمانی و مهارتی و عملیاتی آتش نشانی در تاریخ ۱۷/۱۸/۱۹ مرداد ۹۷

IMG_5450

در ادامه برگزاری و انجام تست چند گانه که مقرر شد در طول سال توسط سازمان آتش نشانی ملایر صورت گیرد در مورخه قید شده بالا در سه روز متوالی پس از سپری کردن تست مرحله اول با نظارت ریاست سازمان آتش نشانی و اعضای محترم هیت مدیره سازمان و توسط کارشناسان محترم اداره تربیت بدنی واداره ورزش و جوانان ... بیشتر بخوانید »

مانور و تمرین غواصی مشترک بین غواصان سازمان آتش نشانی ملایر وبروجرددر سد کلان به تاریخ ۱۹ مرداد ۹۷

image_2018_7_28-13_30_42_51_qMe

  در تاریخ ۱۹ مرداد ۹۷ ساعت ۹ صبح طی تصمیم ریاست محترم سازمان آتش نشانی ملایر مبنی بر تقویت و آمادگی جسمانی غواصان آتش نشانی ملایر و در این زمینه از غواصان آتش نشانی بروجرد هم دعوت به عمل امد تا در این مانور بصورت مشترک در آبهای سد کلان شرکت نمایند،که در این راستا در ساعات اولیه مانور ... بیشتر بخوانید »

آتش سوزی در جنگلهای مجاور دانشگاه آزاد پایین تر از رستوران کوروش

images

در مورخه ۹۷/۵/۱۷ راس ساعت ۲۱/۲۱ دقیقه طی تماس تلفنی که توسط یکی از شهروندان به مرکز ۱۲۵ اغلام گردید مبنی بر آتش سوزی در آدرس فوق که به محض اطلاع سریعا سه اکیپ از خودروهای سنگین همراه آتش نشانان با تجهیزات کامل به محل حریق اعزام که به محض رسیدن با رعایت اصول ایمنی اقدام به شروع عملیات شدند ... بیشتر بخوانید »

گزارش هفتگی عملیاتهای مختلف از تاریخ ۹۷/۵/۶ لغایت ۹۷/۵/۱۲

در هفته جاری طی تماسهای تلفنی که با سامانه ۱۲۵ در نقاط مختلف درون و برون شهری حاصل شده به تعداد ۷۲ مورد عملیاتی صورت گرفته که به  تفکیک به شرح ذیل گزارش می شود. ۱-حریق منزل مسکونی پانزده مورد. ۲-حریق خودرو شش  مورد . ۳-واژگونی خودرو چهار مورد . ۴- تصادف درون شهری و نجات افراد محبوس شده در ... بیشتر بخوانید »

غرق شدن منجر به فوت در سد کلان ملایر

image_2018_7_28-13_30_43_574_QCb

در مورخه ۹۷/۵/۵ راس ساعت ۱۸ بعداظهر طی تماس تلفنی شخصی  مبنی بر غرق شدن کسی در سد کلان به مرکز ۱۲۵ اعلام شد که سریعا دو اکیپ از غواصان سازمان آتش نشانی ملایر به محل اعلام شده حرکت که به محض رسیدن با تجهیزات کامل غواصی جهت جستجو  وارد آبهای سد کلان شدند غواصان به جستجو ادامه دادند تا اینکه متاسفانه به تاریکی شب ... بیشتر بخوانید »