آخرین مطالب سایت

اخبار حوادث

واژگونی خودروی پراید منجر به فوت در محور ملایر -همدان

image_2019_1_15-9_8_56_266_Pfe

در مورخه بیست و چهارم دیماه ۹۷ راس ساعت ۱۱/۵۵ دقیقه طی تماس تلفنی یکی از شهروندان عبوری از جاده فوق به سامانه ۱۲۵ اعلام گردید مبنی بر واژگونی خودروی پراید که به محض اطلاع سریعا یک دستگاه خودروی سنگین امداد نجات با تجهیزات کامل همراه امدادگران آتش نشانی به محل اعلام شده حرکت و به محض رسیدن با رعایت ... بیشتر بخوانید »

حریق در کارگاه CNC تولیدی مبل در کوچه کارخانه قند

IMG_1101

در مورخه بیست وچهارم دیماه ۹۷ راس ساعت ۸/۵۸ طی تماس تلفنی یکی از شهروندان به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی مبنی بر آتش سوزی در کارگاهی در آدرس ذکر شده رخ داده است که به محض اطلاع سریعا یک دستگاه خودروی سنگین با تجهیزات کامل همراه آتش نشانان به محل اعلام شده حرکت و به محض رسیدن با رعایت اصول ... بیشتر بخوانید »

تصادف تریلی با پراید و برخورد آن با تیر برق

IMG_1077

در مورخه نوزدهم دیماه ۹۷ راس ساعت ۹/۴۵ طی تماس تلفنی که با مرکز سامانه ۱۲۵ حاصل شد مبنی بر تصادف خودروی سنگین تریلی با سواری پراید در میدان استقلال روبروی ترمینال تهران ، که به محض اطلاع سریعا یک دستگاه خودروی سنگین با تجهیزات کامل همراه آتش نشانان به محل مورد نظر اعزام و به محض رسیدن با رعایت ... بیشتر بخوانید »

حریق در کارگاه cnc در شهرک صنعتی حاجی آباد

image_2019_1_8-8_31_35_845_rAK

در مورخه هفدهم دیماه ۹۷ راس ساعت ۱۰/۲۲ دقیقه طی تماس تلفنی که با مرکز سامانه ۱۲۵ اعلام گردید مبنی بر آتش سوزی در کارگاه منبت کاری در شهرک صنعتی حاجی آباد رخ داده که به محض اطلاع سریعا یک دستگاه خودروی سنگین با تجهیزات کامل به همراه آتش نشانان به محل اعلام شده حرکت و به محض رسیدن با ... بیشتر بخوانید »

تصادف منجر به فوت در محور اراک – ملایر

IMG_3536

در مورخه هفدهم دیماه ۹۷ راس ساعت ۲۰/۴۲ دقیقه طی تماس تلفنی که با مرکز سامانه ۱۲۵ اعلام گردید مبنی بر برخورد و تصادف دو خودروی خاور و سواری سمند در محور اراک -ملایر روبروی روستای زنگنه که به محض اطلاع سریعا دو دستگاه خودروی سنگین با تجهیزات کامل همراه امدادگران به محل اعلام شده حرکت و به محض رسیدن با ... بیشتر بخوانید »

مسمومیت گاز منو اکسید کربن و نجات شخص در مغازه توسط امداد گران آتش نشانی

logo

در مورخه شانزدهم دیماه ۹۷ راس ساعت ۱۲/۳۵ دقیقه طی تماس تلفنی که به مرکز سامانه ۱۲۵ اعلام گردید مبنی بر محبوس شدن فردی در مغازه کلوچه فروشی و احتمال مسمومیت آن به آدرس خیابان خلبان که به محض اطلاع سریعا یک دستگاه خودروی امداد نجات با تجهیزات کامل به محل اعلام شده اعزام و مشاهده گردید که چون وقت استراحت ... بیشتر بخوانید »

حریق در مغازه سوپر مارکتی در ۳۲ متری مطهری

IMG_8052 - Copy

در مورخه شانزدهم دیماه ۹۷ راس ساعت ۲/۱۰ صبح طی تماس تلفنی که توسط یکی از شهروندان به سامانه ۱۲۵ اعلام گردید مبنی بر آتش سوزی در مغازه ای سوپر مارکت در ۳۲ متری مطهری که به محض اطلاع سریعا دو دستگاه خودروی سنگین همراه آتش نشانان به محل اعلام شده اعزام که به محض رسیدن ابتداء اقدام به قطع ... بیشتر بخوانید »

واژگونی خودروی وانت پیکان

image_2018_12_26-8_47_16_3_RQO

در مورخه چهارم دیماه ۹۷ راس ساعت ۱۶/۵۰ دقیقه بعداظهر طی تماس تلفنی یکی از شهروندان به سامانه ۱۲۵ اعلام گردید مبنی بر واژگونی خودرویی در بلوار کریم خان زند که به محض اطلاع یک دستگاه خودروی امداد نجات با تجهیزات کامل همراه امدادگران به محل اعلام شده حرکت و به محض رسیدن و با رعایت اصول ایمنی ابتداء جهت احتمال ... بیشتر بخوانید »

حریق منزل مسکونی در یکی از روستاهای مجاور

logo

در مورخه دوم دیماه ۹۷ راس ساعت ۱۵/۵۵ دقیقه طی تماس تلفنی یکی از شهروندان به مرکز سامانه ۱۲۵ مبنی بر آتش سوزی در یکی از روستاهای مجاور شهر بنام روستای حسین آباد ناظم رخ داده که به محض اطلاع سریعا یک دستگاه خودروی سنگین با تجهیزات کامل همراه آتش نشانان به محل اعلام شده حرکت به محض رسیدن مشاهده ... بیشتر بخوانید »

حریق در یکی از تولیدی رویه کوبی های مبل

logo

در مورخه نوزدهم آذر ماه ۹۷ راس ساعت ۱۶/۰۳ بعداظهر طی تماس تلفنی یکی از شهروندان به مرکز سامانه ۱۲۵ مبنی بر آتش سوزی در یکی از تولیدیهای رویه کوبی مبل در میدان تعاون رخ داده که به محض اطلاع سریعا یک دستگاه خودروی سنگین با تجهیزات کامل همراه آتش نشانان به محل اعلام شده حرکت و به محض رسیدن ... بیشتر بخوانید »