آخرین مطالب سایت

اخبار سازمان

کار گروه ایمنی ،آتش نشانی و امداد نجات

IMG_8223

در مورخه یکم بهمن ۹۷ راس ساعت ../۱۱ کارگروه ایمنی که به میزبانی سازمان آتش نشانی ملایر برگزار گردید که در این جلسه و کارگروه با دعوت از بیش از نه اداره و سازمان ذیربط با سوانح بحران و موضوعات کارگروه دعوت به عمل آمد که ابتداء با تلاوت  آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز و سپس توسط دبیر جلسه  ... بیشتر بخوانید »

پیام تسلیت به مناسبت سالروز وقوع حادثه ناگوار پلاسکو

4bmt7b6c17052clopv_800C450

  رئیس ﺳﺎﺯﻣﺎﻥ ﺁﺗﺶ ﻧﺸﺎﻧﻲ ﻭﺧﺪﻣﺎﺕ اﻳﻤﻨﻲ شهرداری ملایر به مناسبت سالروز وقوع حادثه ناگوار پلاسکو وضایعه از دست دادن ۱۶ آتش نشان قهرمان در این سانحه پیام تسلیت صادر کرد. به گزارش روابط عمومی مهندس وحید جوادی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ملایر، طی پیامی دومین سالگرد شهادت۱۶ آتش نشان را در حادثه سال قبل پلاسکو ... بیشتر بخوانید »

حضور پر شور و مشت محکم بر فتنه ۹ دی ۸۸ در مراسم ۹ دی ۹۷ توسط آتش نشانان در مسجد جامع

IMG_8046

در مورخه ۹ دی ۹۷ راس ساعت ۱۰ صبح طی فراخوان عمومی و شرکت مسئولین محترم شهر و شهروندان محترم در مسجد جامع مبنی بر بیعت با فرمایشات رهبری و متحد بودن کلیه اقشار ملت ایران جهت محکوم کردن برنامه فتنه ۹ دی ۸۸ و همچنین شرکت و حضور شهردار محترم و ریاست محترم سازمان آتش نشانی ملایر همراه پرسنل آتش ... بیشتر بخوانید »

خیر مقدم توسط مدیر محترم و نونهالان مهد کودک ارمغان تربیت به آتش نشانان ملایر

IMG_8008

در مورخه دوم دیماه ۹۷ راس ساعت ۱۰ صبح طی در خواست مدیریت محترم مهد کودک ارمغان تربیت ملایر از پرسنل زحمت کش سازمان آتش نشانی مبنی بر حضور پرسنل به محیط مهد جهت آشنایی کودکان با فعالیتهای آتش نشانان محترم و تجهیزات آنها صورت گرفت که سازمان مربوطه با هماهنگی های لازم در این خصوص تعدادی از پرسنل با ... بیشتر بخوانید »

مانور و آشنایی و آموزش اطفاء حریق توسط کارشناسان سازمان در مدرسه حوزه علمیه برادران ملایر

image_2018_12_16-13_13_9_789_2nv

در مورخه بیست و پنجم آذر ماه سال جاری راس ساعت ده صبح طی در خواستی که از طرف مدیر مدرسه علمیه حوزه علی ابن ابیطالب ملایر به سازمان آتش نشانی مبنی بر آموزش و مانور در شرایط بحرانی آتش سوزی و گازگرفتگی اعلام گردید که در این خصوص با اعزام کارشناسان سازمان به محل مورد نظر با تشکیل کلاس ... بیشتر بخوانید »

تجلیل و قدر دانی سه تن از آتش نشانان قهرمان جهانی و کشوری

IMG_20181206_122945

در مورخه پانزدهم آذر ماه ۹۷ ساعت ۹ صبح طی هماهنگی های لازم و به همت ریاست محترم اداره ورزس و جوانان ملایر که در سالن ارشاد اسلامی برگزار گردید مراسمی جهت قدر دانی و تجلیل از پیشکسوتان ورزش ملایر در همه رشته ها ی ورزشی وتجلیل از قهرمانان جهانی و کشوری با حضور و شرکت مسئولین شهر به همراهی ... بیشتر بخوانید »

گزارش و عملکرد سه ماهه سازمان آتش نشانی در خصوص آموزش ایمنی همگانی

IMG_6608

در مورخه اول مهر ماه سال جاری طی تصمیمات اتخاذ شده ریاست محترم سازمان آتش نشانی ملایر و طی فراخوانی مبنی بر آمادگی کارشناسان سازمان آتش نشانی جهت ارائه مشاوره و آموزش تئوری وعملی در خصوص موارد ایمنی به کلیه مهد کودک ها  ، پیش دبستانی ها، و دانش آموزان در مفطع های مختلف تحصیلی اعلام گردید که با توجه به ... بیشتر بخوانید »

بازدید نو نهالان مهد کودک قاصدک از سازمان آتش نشانی

در مورخه یازدهم آذر ماه ۹۷ راس ساعت ۱۰ صبح تعدادی از نو نهالان عزیز مهد کودک قاصدک با هماهنگی مدیر مهد مربوطه با کارشناسان سازمان جهت فرهنگ سازی و آشنایی نو نهالان عزیز با موارد و مسائل ایمنی و تجهیزات مربوط به آتش نشانی در مواقع بروز خطر به سازمان آتش نشانی مراجعه که توسط کارشناسان شروع به مواردی ... بیشتر بخوانید »

برگزاری کلاس آموزش تئوری و عملی اطفاء حریق سازمان آتش نشانی برای خوابگاه داران و سرپرستان خوابگاههای دانشجویی در دانشگاه ملی ملایر

IMG_7290

در مورخه بیست و هشتم آبانماه سال جاری راس ساعت ۱۰/۳۰ دقیقه صبح طی هماهنگی های لازم  بین سازمان آتش نشانی و سرپرستان خوابگاه داران دانشجویی سطح شهر و مسئولین دانشگاه ملی ملایر برگزار گردید که هدف از این گردهمایی آشنایی بیشتر سرپرستان و مسئولین و خوابگاه داران دانشجویی جهت شناخت انواع کپسولهای اطفاء حریق و چگونگی استفاده هنگام ایجاد ... بیشتر بخوانید »

طرح بازدید رایگان از دود کشها و وسایل گاز سوز شهروندان توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی ملایر

image_2018_11_19-9_6_22_49_62X

در مورخه اول آبانماه ۹۷ طی هماهنگی و دستور ریاست محترم سازمان آتش نشانی جهت رفاه و ایمن بودن مکانهای زندگی و فعالیتهای اقتصادی شهروندان عزیز و از جهت فرا رسیدن فصل سرما و جلوگیری از حوادث ناخوشایند مسمومیت گاز گرفتگی بدلیل عدم درست استفاده کردن از وسایل گاز سوز و دودکشها و جلوگیری از بروز حوادث آتش سوزی ناشی ... بیشتر بخوانید »