آخرین مطالب سایت

بایگانی نویسنده: سازمان آتش نشانی ملایر

کار گروه ایمنی ،آتش نشانی و امداد نجات

IMG_8223

در مورخه یکم بهمن ۹۷ راس ساعت ../۱۱ کارگروه ایمنی که به میزبانی سازمان آتش نشانی ملایر برگزار گردید که در این جلسه و کارگروه با دعوت از بیش از نه اداره و سازمان ذیربط با سوانح بحران و موضوعات کارگروه دعوت به عمل آمد که ابتداء با تلاوت  آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز و سپس توسط دبیر جلسه  ... بیشتر بخوانید »

پیام تسلیت به مناسبت سالروز وقوع حادثه ناگوار پلاسکو

4bmt7b6c17052clopv_800C450

  رئیس ﺳﺎﺯﻣﺎﻥ ﺁﺗﺶ ﻧﺸﺎﻧﻲ ﻭﺧﺪﻣﺎﺕ اﻳﻤﻨﻲ شهرداری ملایر به مناسبت سالروز وقوع حادثه ناگوار پلاسکو وضایعه از دست دادن ۱۶ آتش نشان قهرمان در این سانحه پیام تسلیت صادر کرد. به گزارش روابط عمومی مهندس وحید جوادی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ملایر، طی پیامی دومین سالگرد شهادت۱۶ آتش نشان را در حادثه سال قبل پلاسکو ... بیشتر بخوانید »

واژگونی خودروی پراید منجر به فوت در محور ملایر -همدان

image_2019_1_15-9_8_56_266_Pfe

در مورخه بیست و چهارم دیماه ۹۷ راس ساعت ۱۱/۵۵ دقیقه طی تماس تلفنی یکی از شهروندان عبوری از جاده فوق به سامانه ۱۲۵ اعلام گردید مبنی بر واژگونی خودروی پراید که به محض اطلاع سریعا یک دستگاه خودروی سنگین امداد نجات با تجهیزات کامل همراه امدادگران آتش نشانی به محل اعلام شده حرکت و به محض رسیدن با رعایت ... بیشتر بخوانید »

حریق در کارگاه CNC تولیدی مبل در کوچه کارخانه قند

IMG_1101

در مورخه بیست وچهارم دیماه ۹۷ راس ساعت ۸/۵۸ طی تماس تلفنی یکی از شهروندان به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی مبنی بر آتش سوزی در کارگاهی در آدرس ذکر شده رخ داده است که به محض اطلاع سریعا یک دستگاه خودروی سنگین با تجهیزات کامل همراه آتش نشانان به محل اعلام شده حرکت و به محض رسیدن با رعایت اصول ... بیشتر بخوانید »

تصادف تریلی با پراید و برخورد آن با تیر برق

IMG_1077

در مورخه نوزدهم دیماه ۹۷ راس ساعت ۹/۴۵ طی تماس تلفنی که با مرکز سامانه ۱۲۵ حاصل شد مبنی بر تصادف خودروی سنگین تریلی با سواری پراید در میدان استقلال روبروی ترمینال تهران ، که به محض اطلاع سریعا یک دستگاه خودروی سنگین با تجهیزات کامل همراه آتش نشانان به محل مورد نظر اعزام و به محض رسیدن با رعایت ... بیشتر بخوانید »

حریق در کارگاه cnc در شهرک صنعتی حاجی آباد

image_2019_1_8-8_31_35_845_rAK

در مورخه هفدهم دیماه ۹۷ راس ساعت ۱۰/۲۲ دقیقه طی تماس تلفنی که با مرکز سامانه ۱۲۵ اعلام گردید مبنی بر آتش سوزی در کارگاه منبت کاری در شهرک صنعتی حاجی آباد رخ داده که به محض اطلاع سریعا یک دستگاه خودروی سنگین با تجهیزات کامل به همراه آتش نشانان به محل اعلام شده حرکت و به محض رسیدن با ... بیشتر بخوانید »

تصادف منجر به فوت در محور اراک – ملایر

IMG_3536

در مورخه هفدهم دیماه ۹۷ راس ساعت ۲۰/۴۲ دقیقه طی تماس تلفنی که با مرکز سامانه ۱۲۵ اعلام گردید مبنی بر برخورد و تصادف دو خودروی خاور و سواری سمند در محور اراک -ملایر روبروی روستای زنگنه که به محض اطلاع سریعا دو دستگاه خودروی سنگین با تجهیزات کامل همراه امدادگران به محل اعلام شده حرکت و به محض رسیدن با ... بیشتر بخوانید »

مسمومیت گاز منو اکسید کربن و نجات شخص در مغازه توسط امداد گران آتش نشانی

logo

در مورخه شانزدهم دیماه ۹۷ راس ساعت ۱۲/۳۵ دقیقه طی تماس تلفنی که به مرکز سامانه ۱۲۵ اعلام گردید مبنی بر محبوس شدن فردی در مغازه کلوچه فروشی و احتمال مسمومیت آن به آدرس خیابان خلبان که به محض اطلاع سریعا یک دستگاه خودروی امداد نجات با تجهیزات کامل به محل اعلام شده اعزام و مشاهده گردید که چون وقت استراحت ... بیشتر بخوانید »

حریق در مغازه سوپر مارکتی در ۳۲ متری مطهری

IMG_8052 - Copy

در مورخه شانزدهم دیماه ۹۷ راس ساعت ۲/۱۰ صبح طی تماس تلفنی که توسط یکی از شهروندان به سامانه ۱۲۵ اعلام گردید مبنی بر آتش سوزی در مغازه ای سوپر مارکت در ۳۲ متری مطهری که به محض اطلاع سریعا دو دستگاه خودروی سنگین همراه آتش نشانان به محل اعلام شده اعزام که به محض رسیدن ابتداء اقدام به قطع ... بیشتر بخوانید »

حضور پر شور و مشت محکم بر فتنه ۹ دی ۸۸ در مراسم ۹ دی ۹۷ توسط آتش نشانان در مسجد جامع

IMG_8046

در مورخه ۹ دی ۹۷ راس ساعت ۱۰ صبح طی فراخوان عمومی و شرکت مسئولین محترم شهر و شهروندان محترم در مسجد جامع مبنی بر بیعت با فرمایشات رهبری و متحد بودن کلیه اقشار ملت ایران جهت محکوم کردن برنامه فتنه ۹ دی ۸۸ و همچنین شرکت و حضور شهردار محترم و ریاست محترم سازمان آتش نشانی ملایر همراه پرسنل آتش ... بیشتر بخوانید »