دیدار صمیمانه معاون استاندار و فرماندار ویژه ملایر با ریاست سازمان آتش نشانی و جمعی از پرسنل مربوطه در دفتر فرمانداری

در یوم جاری طی هماهنگی های لازم دیدار صمیمانه ای مابین جناب مهندس ولدی معاونت محترم استاندار و فرماندار ویژه ملایر و ریاست سازمان مربوطه در دفتر فرمانداری برقرار گردید و در این دیدار آقای وحید جوادی ریاست سازمان مربوطه طی گزارش مختصری از فعالیتها و خدمات دهی سازمان بحضور فرماندار محترم ارائه دادند. لذا در این خصوص جناب مهندس ولدی طی رهنمودهای لازم اظهار نمودند.

۱-در زمان وقوع حادثه آتش سوزی و امداد نجات به شهروندان کلی استرس و فشار به روی آتش نشانان وارد میشود و در این مابین انتظارات مردم و حادثه دیدگان زیاد است.

۲-طی تحقیقات بعمل  آمده روشن است که مسئولان و شهروندان فهیم ملایر قدر شناس زحمات و فداکاری و شجاعت آتش نشانان می باشند.

۳-با توجه به بارندگی های اخیر که در شهرستان ملایر و دیگر نقاط کشور رخ داده بود پرسنل زحمت کش اتش نشانی ملایر بدون فوت وقت زحمات بسیار زیادی را متحمل شدند و می توان به یک نمونه بارز آن اشاره کرد که همان امداد رسانی به هموطنان عزیز در پلدختر بوده که بصورت ۲۴ ساعته در حال شستشوی خیابانها و اماکن عمومی مردم بودند که جای تقدیر و سپاس را دارد .

در پایان معاونت محترم استانداری و فرماندار ویژه ملایر برای تمامی آتش نشانان کشور مخصوصا پرسنل زحمت کش آتش نشانی ملایر آرزوی سلامتی و پیروزی را داشتند.

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ملایر

IMG_9389 IMG_9388 IMG_9397 IMG_9387