تشکیل جلسه کار گروه ایمنی آتش نشانی در اماکن مذهبی

در مورخه یازدهم شهریور ماه ۹۸ راس ساعت ۱۰/۰۰ صبح طی فراخوان و دعوت از اعضای محترم کار گروه ایمنی اتش نشانی تشکیل جلسه ای در دفتر سازمان مذکور صورت گرفت مبنی بر ایمن سازی اماکن مذهبی جهت آسایش و برپا نمودن مکانی امن و دور از حوادث که در این خصوص سرپرست سازمان ضمن تشکر و قدر دانی از حضور و لبیک به دعوت سازمان از اعضای محترم و حضور به موقع در این جلسه ابتداء ضمن خوشامد گویی و تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم و شهادت سرور و سالار شهیدان اقدام به بازگویی خدمات آتش نشانی به شهروندان در ماه محرم و نوع خدمات مذکور پرداختند و سپس بعد از انتقادات و پیشنهادات توسط اعضای محترم گروه مصوبات ذیل صورت گرفت.

۱-مقرر گردیدسازمان آتش نشانی از طریق کارشناسان و اعزام آنها به اماکن مذهبی جهت کنترل موارد ایمنی با ارائه بروشور و اخطاریه جهت نصب تجهیزات آتش نشانی .

۲- مقرر گردید که سازمان آتش نشانی با مراجعه به فضای مجازی جهت برداشت نکات ایمنی بهتر جهت آموزش به مسئولین هیئتها اقدام نمایید.

۳-مقرر گردید تا سازمان آتش نشانی تدابیری بیاندیشد تا نسبت به شناسایی مسئولینی که در راستای انجام موارد ایمنی تلاش نموده و مورد تایید آتش نشانی قرار گرفته اقدام نمودند به سازمان تبلیغات اسلامی معرفی تا از اشخاص مورد نظر تقدیر شود.

۴-مقرر گردید که از مسئولین هیئتهای مذهبی درخواست شود تا به عزاداران در آن محل تفهیم کنند که جهت نیاز ضروری از نیروهای ۱۱۵ تقاضای امداد رسانی نمایند.

۵-از اعضای کارگروه محترم تقاضا شد تا با فرماندهی محترم  نیروی انتظامی ملایر هماهنگی بعمل آید تا نسبت به بروز مشکل و درگیری نیروهای ۱۱۵ با درخواست کننده سریعا به محل مراجعه و حاضر شوند.

۶-سرپرست محترم سازمان آتش نشانی از کلیه دستگاهای مرتبط با امدادی و خدمات رسان درخواست شد که در روز تاسوا و عاشورا بصورت آماده باش باشند .

۷- مقرر گردید در ایام تاسوعا و عاشورا با توجه به تجمع جمعیت پیش بینی های لازم جهت استقرار خودروها مد نظر قرار گیرد.

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ملایر

IMG_9781 IMG_9782 IMG_9783 IMG_9784